Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Wielkanocna (Niedziela Dobrego Pasterza) – 12 maja 2019 r.

Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla Dzieci pierwszokomunijnych wraz z Majówką będzie się w poniedziałek o godz. 17.00.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała ofiary w kwocie 10 590 zł, za które to składamy serdeczne Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym Rodzicom klas III. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Zawodzie I.

W niedzielę Strażacy z OSP Radziszów będą zbierać przed kościołem ofiary na doposażenie jednostki. Zakupiony z kwesty sprzęt pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców naszych miejscowości.

W przyszłą niedzielę Rocznica Pierwszej Komunii Świętej o godz. 10.00. Spowiedź dla Dzieci i Rodziców w czwartek i piątek od godz. 17.30.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza wszystkich Mieszkańców w najbliższą niedzielę o godz. 15.00 do Dworu Dzieduszyckich w Radziszowie na wernisaż wystawy Grupy Plastycznej Seniorów ze Skawiny. W programie będzie również występ grupy teatralnej „Radośni”. Grupa zaprezentuje sztukę pt. „Grabie”.

Informujemy, że są jeszcze dwa miejsca na Pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela (29.06-6.07.2019 r.). Szczegóły pielgrzymki: http://parafiaradziszow.pl/ogloszenia-parafialne-iii-niedziela-zwykla-27-stycznia-2019-r/

Bardzo prosimy Parafian, którzy nie odebrali do tej pory odpisu do urzędu skarbowego, aby to uczynili. Przygotowane tych dokumentów było bardzo czasochłonne.

 

Informacje z tablicy: