Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Wielkiego Postu – 26 marca 2017 r.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Tradycyjnie w środę na zakończenie rekolekcji złożymy ofiary jako podziękowanie  dla księdza Łukasza.

* ks. Łukasz Piórkowski, źródło zdjęcia: http://www.parafia.justowska.info/notki/fotki/ks_L_Piorkowski.jpg

Dziękujemy wszystkich osobom, które w sobotę sprzątały naszą miejscowość.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 22 osobom z dzielnicy Zawodzie III. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zawodzie II.

W przyszłą niedzielę Ministranci będą zbierać do puszek dla potrzebujących z okazji świąt.

Tradycyjnie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Ich Rodzinom oraz Wspólnota Wiara i Światło „Kruszynki” zapraszają w przyszłą niedzielę na kiermasz ozdób Świątecznych.

Sołtys i Rada Sołecka Jurczyc zaprasza na w środę 29 marca o godz. 18.00 na Zebranie Wiejskie, które odbędzie się w Domu Ludowym „Hallerówka”.

Informujemy o akcji oddawania krwi podczas Pikniku Rodzinnego pt. „Podziel się życiem” w Jurczycach. Również będzie przeprowadzona rejestracja dawców szpiku kostnego.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza do Dworu Dzieduszyckich w Radziszowie na wystawę malarstwa Mariana Strzebońskiego.

Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Skawinie ogłasza nabór do klasy pierwszej na rok szkolny 2017/2018.