Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Zwykła – 2 lutego 2020 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać 14 sprzątającym Osobom z dzielnicy Rozparka. W sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Rynek I.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje o trwającym naborze wniosków dla wszystkich zainteresowanych wymianą starych pieców i kotłów opalanych węglem i drewnem na nowe ekologiczne źródła ogrzewania.

Dziś, w święto Ofiarowania Pańskiego, obchodzimy 24. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Jest on poświęcony osobom, które na co dzień służą Bogu i ludziom.

Spowiedź Święta w środę od godz. 16.30 i w piątek od 16.00. Prosimy, aby Rodzice w sposób szczególny przypomnieli Młodzieży, przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania, o nabożeństwach pierwszych piątków.

Zakończyliśmy kolędę. Wraz z Panem Kościelnym, Organistą, Ministrantami dziękujemy tym wszystkim, którzy nas przyjęli, złożyli ofiary i gościli. Dziękujemy za otwarte drzwi domów, za serdeczną atmosferę spotkań, za radość, czasem zły. Dziękujemy wszystkim Tym, którzy nas podwozili.

Strażacy z OSP Radziszów dziękują za ofiary składane przy okazji rozdawania kalendarzy.

Jednocześnie Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Radziszowie serdecznie zaprasza wszystkich Mieszkańców oraz sympatyków jednostki, a także osoby wyrażające chęć wstąpienia w szeregi naszej OSP na walne zebranie sprawozdawcze z działalności OSP Radziszów za rok 2019. Zebranie odbędzie się 8 lutego 2020 r. (sobota) w budynku remizy o godz. 17.00. Podczas zebrania odbędzie się również ślubowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Informacje z tablicy:

Deklaracja do wydruku i wypełnienia: rodzicielskie_oswiadczenie_wychowawcze.pdf