Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Zwykła – 28 stycznia 2018 r.

W piątek święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. Na Mszach Świętych błogosławieństwo gromnic. Msze Święte będą w tym dniu o godz.: 7.00, 8.00, 16.40 i 17.30. Składka z tego dnia przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne (zamknięte).

Spowiedź z okazji pierwszego piątku w środę od godz. 16.00.

Na Plebanii są do odebrania odpisy podatkowe. Informujemy, że jeżeli ktoś chce za ten rok odpis, to proszony jest o napisanie na kopercie „ODPIS”. Bardzo prosimy na kopercie podać również: imię, nazwisko, miejscowość, ulicę, kwotę.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 9 osobom z dzielnicy Zadworze Dolne. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zadworze Górne.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur.

„Kruszynki” oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Skawinie zapraszają dziś na godz. 15.00 do Dworu Dzieduszyckich na Jasełka pt. „Daleka droga do Betlejem”.

Zarząd „Alma Spei” Hospicjum Domowe dla Dzieci serdecznie dziękuje za złożone ofiary, za okazaną hojność.

Zakończyliśmy kolędę. Wszystkim, którzy nas przyjmowali, przywozili, odwozili, składamy serdeczne Bóg Zapłać (ks. Stanisław Kamionka i ks. Adam Pietras). Dziękują również Ministranci oraz Pan Kościelny. Wszystkim życzymy błogosławieństwa, żeby Jezus pozostał w każdej rodzinie przez cały rok oraz uwalniał od wszelkiego zła, a także miał w opiece i przychodził z nieustanną opieką, również by w każdej rodzinie panowała zgoda, wzajemny szacunek, miłość.

Informacje z tablicy: