Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Zwykła – 28 stycznia 2024 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 8 Osobom z dzielnicy Podlesie V. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie IV.

W piątek święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Boskiej Gromnicznej. Msze Święte o godz.: 7.00, 8.00, 16.40 i 17.30. Składka z tego dnia przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne (zamknięte). W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Spowiedź Święta w środę od godz. 16.30 i w czwartek od godz. 16.00. Na godz. 17.00 w czwartek do kościoła zapraszamy szczególnie Tych Wszystkich, którzy nas przyjęli z wizytą duszpasterską, jako dziękowanie, z prośbą o Boże błogosławieństwo.

Na plebanii do zabrania odpisy podatkowe.

W przyszłą niedzielę pomożemy rodzinie, której dom został zalany przez wodę na skutek pęknięcia rury.

Dziękujemy Tym Wszystkim, którzy złożyli dziś ofiary dla Kapeli na remont instrumentów.

Gromnice do nabycia w zakrystii.

Porządek wizyty duszpasterskiej w nadchodzącym tygodniu:

ks. Filip

29.01 (poniedziałek) – Podlesie II od 8.00 (w tym dniu będzie pogrzeb, Pan Kościelny na chwilę zejdzie z kolędy – ofiary dla Niego proszę składać ks. Filipowi)

Radni Rady Miejskiej w Skawinie:

Zdzisława Bała

Józef Niechaj

zapraszają na dyżur w najbliższą środę

(31 stycznia 2024 r.)

w godz. 18:00 – 19:00