Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Zwykła – 29 stycznia 2017 r.

W czwartek będziemy obchodzić  Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte o godz.: 7.00, 8.00, 16.40 i 17.30. Msze Święte z poświęceniem gromnic. Składka w tym dniu przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.

W przyszłym tygodniu Spowiedź przed każdą Mszą Świętą, a w piątek od godz. 16.00 (z racji pierwszego piątku).

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 6240 zł, za które to składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 10 osobom z dzielnicy Zadworze Dolne. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zadworze Górne.

Dziękujemy wszystkim osobom, które złożyły lub złożą ofiary do puszek przed kościołem dla chorej Natalki.

Zakończyliśmy kolędę. Wraz z Panem Kościelnym i Ministrantami dziękujemy tym wszystkim, którzy nas przyjęli, złożyli ofiary i gościli. Pamiętajmy, że jest to czas, w którym Chrystus nawiedza domy. Życzymy, aby ten Chrystus pozostał przez cały rok w każdej rodzinie, aby przychodził z nieustanną pomocą, aby błogosławił i miał w opiece. By się to wszystko dokonało potrzebna jest wiara każdego z nas, dlatego módlmy się o tę wiarę.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać tym wszystkim, którzy przygotowali opłatek dla Starszych i Samotnych. Szczególne podziękowania dla Pani Elżbiety Wcisło.

Informacje z tablicy: