Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Zwykła – 29 stycznia 2023 r.

W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Boskiej Gromnicznej. Msze Święte o godz.: 7.00, 8.00, 16.40 i 17.30. Składka z tego dnia przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne (zamknięte). W zakrystii są do nabycia świece.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 7 Osobom z dzielnicy Podlesie I. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie 0.

Bóg zapłać wszystkich Osobom, które złożyły dzisiaj ofiary dla Kapeli. Do Kapeli przybyły nowe osoby, co cieszy. Jednak, aby Kapela mogła się rozwijać potrzebuje środków na remont instrumentów, stroje ludowe.

Informujemy, że po wielu latach swojej posługi na rzecz parafii Pan Józef Głowacz, z powodu stanu zdrowia, zrezygnował z bycia członkiem w Radzie Parafialnej. Na Jego miejsce do Rady został zaproszony, również z Zawodzia, Pan Dariusz Sumara. Życzymy mu błogosławieństwa Bożego w tej pracy.

Spowiedź święta w środę od godz. 16.30, a w piątek od godz. 16.00.

Na plebanii do zabrania odpisy podatkowe. Odpisy są dla Tych wszystkich, którzy składając w tamtym roku ofiarę na kopercie napisali choćby jeden raz słowo ODPIS.

Nakazy podatkowe są do odebrania w Remizie OSP Radziszów.