Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Zwykła – 30 stycznia 2022 r.

W środę święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Boskiej Gromnicznej. Msze Święte o godz.: 7.00, 8.00, 16.40 i 17.30. Składka z tego dnia przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne (zamknięte). W zakrystii są do nabycia świece.

Spowiedź Święta w piątek od godz. 16.00.

W poniedziałek i wtorek zapraszamy na Msze Święte.

W poniedziałek o godz. 17.00 Msza Święta w intencji Mieszkańców dzielnic: Jurczyce I, Jurczyce II, Zawodzie II, Zawodzie III, Zawodzie IV, Brzegi I, Brzegi IV, natomiast we wtorek (Zadworze Górne, Rynek II, Podlesie I, Podlesie II, Podlesie VI, Rozparka). Prosimy Mieszkańców, którzy ze względu na kwarantannę lub inny powód nie mogli przyjąć księdza po kolędzie a chcieli, aby przynieśli na Mszę Świętą kartkę z numerem domu, nazwiskiem i dzielnicą. Będzie to informacja, do którego domu można będzie się udać w przyszłym roku.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 2 Osobom z dzielnicy Zawodzie II. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zawodzie I.

Na plebanii do zabrania odpisy podatkowe. Odpisy są dla Tych wszystkich, którzy składając w tamtym roku ofiarę na kopercie napisali choćby jeden raz słowo ODPIS.

Kapela Ludowa z Radziszowa poszukuje chętne osoby, umiejące śpiewać, grać na instrumentach strunowych smyczkowych (typu skrzypce itp.), akordeonie lub innych instrumentach, by dołączyły do zespołu. Dziękujemy wszystkim Osobom, którzy złożyli ofiarę dla Kapeli na remont sprzętu, stroje.

Po przerwie związanej z feriami ksiądz Filip zaprasza Kandydatów do bierzmowania w najbliższy piątek po wieczornej Mszy Świętej o godz. 17.00, a w sobotę na godz. 9.00 Ministrantów i Lektorów.

Nakazy podatkowe będą wydawane w Remizie OSP w niedzielę po każdej Mszy Świętej, we wtorek i środę (1.02, 2.02) od 15.30 do 18.00 oraz w niedzielę (6.02) również po każdej Mszy Świętej.

 

Strażacy z OSP Radziszów dziękują mieszkańcom Radziszowa i Jurczyc za datki składane przy okazji rozprowadzania kalendarzy.

 

 

Zapraszamy chętnych na pielgrzymkę autokarową po Polsce. Zapisy w zakrystii u ks. Proboszcza. Zaliczka na pielgrzymkę to 500 zł.