Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Zwykła – 31 stycznia 2016 r.

W tym tygodniu we wtorek obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego tzw. Święto Matki Bożej Gromnicznej. Jest to zarazem Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu modlimy się szczególnie za osoby konsekrowane. Składka z tego dnia przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. Msze Święte w tym dniu o godz.: 7.00, 8.00, 16.40 i 17.30.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać sprzątającym 14 osobom z dzielnicy Zadworze Dolne. W sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zadworze Górne.

Rada Parafialna informuje, że w ubiegłą niedzielę zebrała ofiarę w kwocie 6900zł. Za tę ofiarę składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie o godz. 18.00 będzie miał miejsce koncert Zespołu Kameralnego „Cantica” i Zespołu Dętego „Sygnał”.

20160124 koncert koled

Rodzicom dzieci 6 i 7 letnich przypominamy o zebraniu informacyjnym, które odbędzie się 3 lutego o godz. 17.00 w auli szkolnej.

20160124 dyzur radnych

Z Bożą pomocą w tym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Była to dla nas okazja, by spotkać się z Wami. Po to, aby Was wysłuchać i lepiej zrozumieć, a nade wszystko wraz z Wami pomodlić się o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w Waszych domach.

Dziękujemy za wszystkie dobre słowa, pełne życzliwości rozmowy, sugestie, podpowiedzi, a nawet za łzy, które były dowodem na zaufanie jakim Nas darzycie.

Dziękujemy za otwarte drzwi Waszych domów i otwarte serca. Dziękujemy za przywóz, odwóz, za wszystkie posiłki.

Wraz z Panem Kościelnym i Ministrantami dziękujemy również za ofiary składane przy tej okazji. Jednocześnie informujemy, że księża część z tych ofiar są zobowiązani przekazać do Kurii Metropolitalnej na bratnią pomoc kapłańską, na utrzymanie Uniwersytetu Jana Pawła II i dla Misjonarzy.

Jeżeli ktoś chciałby jeszcze przyjąć wizytę duszpasterską, a nie mógł tego uczynić wcześniej, proszony jest o to, aby umówił się w tym celu z księdzem.

Informacje z tablicy:

20160131 zycie kosciola 04

20160131 zycie kosciola 05

20160131 spartakiada zimowa

20160131 brac czy dawac