Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Zwykła – 31 stycznia 2021 r.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała ofiary w kwocie 8 810 zł, za które to składamy serdeczne Bóg zapłać.

Serdecznie dziękujemy tym Wszystkim, którzy złożyli ofiary na pomoc dla Mieszkańców Chorwacji, których dotknęło trzęsienie ziemi.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 18 Osobom z dzielnicy Jurczyce I. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Jurczyce II.

We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Święte o godz.: 7.00, 8.00, 16.40 i 17.30. Składka z tego dnia przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne (zamknięte).

W zakrystii są do nabycia gromnice.

Spowiedź Święta w środę od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.00.

W najbliższym czasie udamy się z wizytą duszpasterską po domach. Dla Parafian, którzy nie dadzą radę uczestniczyć w wizycie duszpasterskiej z powodu kwarantanny lub nieobecności, po skończonej kolędzie będzie odprawiona Msza Święta. Msza Święta jest dla Tych osób, którzy nie dali rady przyjąć i również dla Tych, którzy przyjmowali. Celem (istotą) wizyty duszpasterskiej jest modlitwa, aby Chrystus pozostał w danym domu, aby błogosławił, miał w opiece tych Wszystkich, którzy tam mieszkają. Jeżeli chodzi o transport to bardzo prosimy, aby przyjść do zakrystii. Na niektóre dzielnice będziemy jeździć własnym transportem.

Nakazy podatkowe oraz rachunki za gospodarowanie odpadami komunalnymi będą wydawane dzisiaj na remizie na dużej sali przed i po każdej Mszy Świętej. Będą również wydawane w dniach:

2.02.2021 r. (wtorek) od godz. 16.00 do 18.00

4.02.2021 r. (czwartek) od godz. 16.00 do 18.00

Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości oraz zakładanie maseczek.