Ogłoszenia Parafialne IX Niedziela Zwykła – 3 czerwca 2018 r.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 13 650 zł, za które to składamy serdeczne Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 14 osobom z dzielnicy Brzegi III. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Brzegi IV.

Bardzo prosimy Parafian o zwrócenie uwagi, co się wrzuca do kontenera na cmentarzu, ponieważ ostatnio mieliśmy tam pożar.

Na Plebanii do odebrania czeka skórzana kurtka, którą pozostawiono w Boże Ciało.

Wyjazd Dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej, na pielgrzymkę do Ludźmierza i na Krzeptówki w środę o godz. 8.00 sprzed kościoła. Powrót przewidziany jest około godz. 17.00.

Sołtys Sołectwa Jurczyce informuje, że w dniach 5-6 czerwca (wtorek, środa) w godzinach 9-14 skrzyżowanie przy Świetlicy w Jurczycach będzie zamykane dla ruchu. Prosi również o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na objazdy.

Strażacy z OSP w Radziszowie dziękują za złożone datki w kwocie 4727 zł. Natomiast w niedzielę 10 czerwca w godz. 14.00 – 17.00 zapraszają wszystkich Rodziców z Dziećmi na piknik z okazji Dnia Dziecka.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Tomasz Ożóg informuje, że z uwagi na realizowaną modernizację linii kolejowej nr 97 na odcinku Skawina – Sucha Beskidzka i związanym z nią planowanym zamknięciem przejazdu kolejowego w ciągu drogi powiatowej nr 1939K w Radziszowie na ulicy Zawodzie w terminie od 4 do 8 czerwca 2018 r. nastąpią zmiany w komunikacji miejskiej na liniach 253 i 263.