Ogłoszenia Parafialne Niedziela Chrztu Pańskiego – 10 stycznia 2016 r.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać sprzątającym 23 osobom z dzielnicy Rozparka. W sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Rynek I.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Zespoły Charytatywnego, Kobiet Twórczych za pomoc w przygotowaniu opłatka dla samotnych. Również podziękowanie dla Kapeli. Szczególne podziękowania dla Pani Elżbiety Wcisło i tym wszystkich, którzy przyszli odpowiadając na zaproszenie. Równocześnie informujemy, że do Zespoły Charytatywnego została przyjęta Pani Renata Karp z Jurczyc.

W kaplicy znajdują się relikwie św. Jana Pawła II, ornat, w których odprawiał Msze Święte. Drzwi kaplicy otwarte są od rana do wieczora. Bardzo serdecznie zachęcamy do tego, aby jeśli ktoś przechodzi obok kościoła wygospodarował kilka minut, aby zatopić się w modlitwie za przyczyną św. Jana Pawła II, wypraszać potrzebne łaski dla siebie i innych oraz dziękować za to, co otrzymujemy od Boga.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza dzieci oraz dorosłych na przestawienie jasełkowe w wykonaniu rodziny Malików. Będzie miało ono miejsce w Dworze Dieduszyckich w niedzielę o godz. 15.00. Wstęp wolny.

20160110 przedstawienie jaselkowe

 

Wizyta duszpasterska:

Poniedziałek (11.01) – Brzegi VI

Wtorek – Podlesie V (w tym dniu może być przerwana kolęda, gdyż w tym dniu są aż trzy pogrzeby)

Środa – Podlesie III

Czwartek – Podlesie II

Piątek – ze względu na szkołę od godz. 13.00 Brzegi IV

Sobotę – od godz. 8.00 Rozparka od rodziny Skała

W kolejny poniedziałek – Zawodzie II

 

Informacje z tablicy:

20160110 zycie kosciola 02