Ogłoszenia Parafialne Niedziela Chrztu Pańskiego – 11 stycznia 2015 r.

Dziękujemy 15 osobom sprzątającym z Rozparki i Wytrzyszczka. Sprzątali pomimo bardzo niesprzyjających warunków atmosferycznych. Bóg Zapłać za ich pracę. W najbliższą sobotę prosimy mieszkańców rejonu Rynek I.

W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w Dworze Dzieduszyckich otwarcie wystawy obrazów, na którą zaprasza Pan Józef Bolisęga. Wystawa będzie czynna do końca lutego.

ogloszenia-20150111

24 stycznia odbędzie się opłatek dla samotnych. Jeżeli zdarzyłoby się tak, że ktoś nie otrzyma zaproszenia, to proszony jest o zgłoszenie się do przedstawicieli Rady Charytatywnej.

Składamy gorące podziękowanie Panu Wiesławowi Wilkoszowi za remont pająków oraz tym strażakom, którzy je zdejmowali i zakładali.

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zaprasza na koncert kolęd w wykonaniu Chóru Kameralnego „Cantica” oraz Orkiestry Dętej „Sygnał” w najbliższą niedzielę , tj. 18 stycznia, w kościele w Radziszowie po Mszy Św. o godz. 11.20.

Organizowana jest pielgrzymka do sanktuariów w Paradyżu, w Skarżysku-Kamiennej, Św. Krzyża, w Kazimierzu nad Wisłą. Zapisy u Pani Ireny Wiśniewskiej. Pielgrzymka odbędzie w dniach od 1 do 3 maja 2015 r. Zaliczka 100zł płatna do końca lutego. Koszt pielgrzymki 300zł.

Ponawiamy prośbę, aby młodzież, która w zeszłym roku przyjęła Sakrament Bierzmowania, odebrała w zakrystii swoje postanowienia.