Ogłoszenia Parafialne Niedziela Chrztu Pańskiego – 7 stycznia 2018 r. + KOLĘDA

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 9 osobom z dzielnicy Rozparka. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Rynek I.

W najbliższą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Panią dr Małgorzatę Musiałowicz, która opiekuje się ciężko chorymi dziećmi w Hospicjum „Alma Spei”. Po Mszach Świętych będą zbierali ofiary na funkcjonowanie tego hospicjum. Pani doktor co roku, dzięki życzliwości naszych Parafian, może zbierać ofiary na prowadzenie tego wielkiego dzieła wsparcia, nie tylko dla nieuleczalnie chorych dzieci, ale także ich rodzin.

Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu jest następujący:

8 I (poniedziałek) – Jurczyce I

9 I (wtorek) – Zawodzie IV

10 I (środa) – Wytrzyszczek

11 I (czwartek) – Brzegi I

12 I (piątek) – Zadworze Górne

13 I (sobota) – Zawodzie II

15 I (poniedziałek) – Podlesie III

 

Informacje z tablicy: