Ogłoszenia Parafialne Niedziela Miłosierdzia Bożego – 23 kwietnia 2017 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 6 osobom z dzielnicy Jurczyce II. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Jurczyce III.

Wszyscy się cieszymy jak wokół kościoła jest posprzątane. Jednak w ubiegłą sobotę tylko cztery Rodziny przejęły się sprzątaniem wokół kościoła. Bardzo serdecznie prosimy o to, aby to wspólne dzieło, jakim jest sprzątanie wokół kościoła w każdą sobotę, stało się w jakiś sposób poczuciem obowiązku dla wszystkich Parafian.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert na potrzeby Naszej Parafii.

W imieniu księdza Proboszcza z Parafii Kraków – Swoszowice chcemy podziękować za złożone ofiary na wielkie dzieło budowy nowej świątyni.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur w środę od godz. 17.20 do godz. 18.20 w Radziszowie w Domu Strażaka oraz w Jurczycach w Domu Ludowym „Hallerówka” od godz. 18.30 do godz. 19.30.

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Radziszowie ogłasza zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2017/18 (Dzieci urodzone w 2010 roku). Jednocześnie informuje, że na wniosek Rodziców można zapisać do Szkoły Podstawowej również Dzieci urodzone w 2011 roku. Zapisy można dokonać w sekretariacie od godz. 8.00 do 15.00 w dniach 24 kwietnia – 12 maja 2017 r. Szczegóły na stronie internetowej szkoły:

http://www.radziszow.edu.pl/

Pani Sołtys Wsi Radziszów przypomina o odbiorze w dniu 27 kwietnia 2017 r. odpadów wielkogabarytowych po stronie Radziszowa, gdzie znajduje się stacja PKP. Odbiór odpadów będzie realizowany po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym.

We wtorek o godz. 16.30 próba dla Dzieci przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej. Na to spotkanie proszeni są również Rodzice, ponieważ w czasie próby Rodzice w tym czasie będą mieli swoje spotkanie organizacyjne.

LKS Radziszowianka zaprasza dziś na mecz na godz. 17.00 (KLASA B-Kraków: Radziszowianka II – Pozowianka).