Ogłoszenia Parafialne Niedziela Miłosierdzia Bożego – 8 kwietnia 2018 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 23 osobom z dzielnicy Zawodzie II. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zawodzie I.

Serdeczne podziękowania dla Pana Marka Baltazy, za pielęgnacje trawy wokół kościoła. Trawa została spulchniona, posypana nawozem.

Dziś o godz. 11.20 Msza Święta w intencji naszego Pana Organisty za 25 lat Jego pięknej służby w naszym Kościele.

Prawo i Sprawiedliwość Skawina oraz Prawicowy Blok Samorządowy Samorządowy Skawina – pod Patronatem Wojewody Małopolskiego zapraszają dzisiaj na godz. 18.00 do Skawiny na uroczystości upamiętniające rocznicę katastrofy lotniczej pod Smoleńskiej z 2010 roku.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” przypomina o nagrodach w konkursie na najpiękniejszą pisankę Wielkanocną.

Sołtys wsi Radziszów Pani Zdzisława Bała informuje, że odpady wielkogabarytowe, AGD i RTV będą odbierane w dniu 12 kwietnia 2018 r. po stronie Skawinki, gdzie znajduje się kościół po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym. Jeżeli ktoś nie musi teraz oddawać, to prosimy pozostać odpady AGD, RTV na jesień, jak co roku będą jeździć Misjonarze. Pieniądze ze sprzedaży surowców z odpadów AGD i RTV przeznaczą dla głodujących w Afryce.

Sołtys miejscowości Radziszów Pani Zdzisław Bała oraz Rada Sołecka bardzo dziękują wszystkim Mieszkańcom, którzy wzięli udział w zbieraniu śmieci. Organizacje wspierające tę akcję to: Stowarzyszenie Kobiet Twórczych, Stowarzyszenie „Nasz Radziszów”, Rycerze św. Wawrzyńca i LKS Radziszowianka.

Zapraszamy do obejrzenia naszego obrazu Jezusa Miłosiernego. Nastąpiła drobna zmiana.

Biuro Orlando Travel zaprasza Chętnych na wyjazd turystyczno-pielgrzymkowy do Gruzji.

Informacje z tablicy: