Ogłoszenia Parafialne Niedziela Palmowa – 10 kwietnia 2022 r.

W ubiegłą środę 6 kwietnia 2022 r. podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 ks. biskup Jan Zając udzielił sakramentu bierzmowania młodym Parafianom z naszej Parafii.

fot. Jarosław Karasiński

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 4 Osobom z dzielnicy Brzegi VI. W Wielki Piątek na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Kamienna.

Dziękujemy Paniom z OSP Radziszów, które przekazały ofiary na paczki z kiermaszu, który odbył się w ubiegłą niedzielę.

Dziękujemy Róży Męskiej Drugiej i Trzeciej za złożenie ofiary do Grobu Pańskiego w kwocie po 200 zł.

Przypominamy, że w Wielki Piątek obowiązuje post ścisły. W Wielką Sobotę wstrzymujemy się również od pokarmów mięsnych.

W Wielki Piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00. Nabożeństwa w Triduum Paschalne, czyli w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i w Wielką Sobotę rozpoczynamy o godz. 18.00.

W Niedzielę Zmartwychwstania Msze Święte o godz.: 6.00, 8.00, a następnie Msze Święte tak jak w każdą niedzielę.

W poniedziałek odwiedziny Chorych.

W środę po Mszy Świętej o godz. 17.00 spotkanie Rodziców klas trzecich komunijnych.

Dziękujemy Pani Elżbiecie Wcisło za ciasto do paczek dla Potrzebujących. Dziękujemy również Paniom z Zespołu Charytatywnego, którzy w poniedziałek rozniosą te paczki.

Jak co roku, gorąca prośba skierowana do Młodzieży, aby w Wielki Piątek nie robić przykrości innych ludziom, znaczy nie ściągać bram, furtek wejściowych.

Sprostowanie do informacji z biuletynu wydawanego przez Stowarzyszenie „Nasz Radziszów”. Nie było renowacji krzyża przy Kamiennej. Został zamontowany nowy krzyż, zaś odnowiona została pasyjka.

W środę (20 kwietnia 2022 r.) będzie gościć w naszej Parafii ikona Świętej Rodziny. O godz. 17.00 zostanie przywieziona i pozostanie do następnego dnia, jak to miało miejsce na przykład przywiezienia Św. Faustyny z Ojcem Świętym. Zapraszamy wszystkie Rodziny. Bliższe informacje będą podane w przyszłym tygodniu.