Ogłoszenia Parafialne Niedziela Palmowa – 2 kwietnia 2023 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 15 Uczniom z klasy VIII b. W Wielki Piątek na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Uczniów z klasy VIII c.

Rodzice Dzieci bierzmowanych ufundowali ornat na Wielki Post. Serdecznie dziękujemy.

W poniedziałek odwiedziny Chorych.

Dziękujemy Pani Elżbiecie Wcisło za ciasto na paczki dla Osób Potrzebujących i Paniom z Zespołu Charytatywnego, które to paczki rozniosą.

Jak co roku, gorąca prośba skierowana do Młodzieży, aby w Wielki Piątek nie robić przykrości innych ludziom, znaczy nie ściągać bram, furtek wejściowych.

Przypominamy, że w Wielki Piątek obowiązuje post ścisły. W Wielką Sobotę wstrzymujemy się również od pokarmów mięsnych.

W Wielki Piątek Droga Krzyżowa odbędzie się o godz. 17.00.

Harmonogram adoracji, nabożeństw i święcenia pokarmów poniżej na grafikach. Adoracja w tym roku trwa po pół godziny, a nie jak było w poprzednich latach godzinę. Triduum Paschalne rozpoczynamy o godz. 18.00. W Niedzielę Zmartwychwstania pierwsza Msza Święta będzie o godz. 6.00, następna o godz. 8.45 i kolejne tak jak w niedzielę.

Zapraszamy dziś na godz. 18.00 na Koncert Papieski w Wadowicach. Zaś w Krakowie odbędzie się Biały Marsz. Pamiętajmy, aby po godz. 20.00 w oknach zapalić świece w łączności z Ojcem Świętym Janem Pawłem II.

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Ich Rodzinom „Kruszynki”, Warsztat Terapii Zajęciowej w Rzozowie oraz Szkoła Podstawowa w Radziszowie zapraszają dziś na kiermasz wielkanocny.

 

W dniu 15 kwietnia 2023 r. (sobota) odbędzie się zbiórka sprzętu elektronicznego wielkogabarytowego pod Szkołą Podstawową w Radziszowie. Za zebrane urządzenia szkoła otrzyma kupony, które wymieni na pomoce dydaktyczne dla Uczniów.

Sołtys i Rada Sołecka dziękuje wszystkim Osobom, które uczestniczyły w sprzątaniu Radziszowa. Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Radziszowie dziękuje Nauczycielom za kształtowanie odpowiednich postaw wśród Młodych Ludzi, zaś Dzieciom za udział w akcji sprzątania.