Ogłoszenia Parafialne Niedziela Palmowa – 25 marca 2018 r.

Rozpoczął się Wielki Tydzień. Postarajmy się go jak najlepiej przeżyć, uczestniczyć w nabożeństwach. W tym tygodniu początek w środę o godz. 18.00.

W Wielki Piątek Droga Krzyżowa o godz. 14.30. Pamiętajmy, że w tym dniu obowiązuje post ścisły. Zaleca się również w Wielką Sobotę wstrzymać się od pokarmów mięsnych.

Święcenie pokarmów o godz.: 10.00, 11.00, 12.00, 12.30 i w Jurczycach o godz. 13.00.

W Wielką Środę odwiedziny Chorych od godz. 12.00.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 11 260 zł, za które to składamy serdeczne Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 17 osobom z dzielnicy Zawodzie IV. W Wielki Piątek na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zawodzie III.

Druga Róża Męska przekazała na kwiaty 200 zł.

Zmiana tajemnic Różańca Róży męskich, tak samo jak u kobiet, 8 kwietnia po drugiej Mszy Świętej.

W Zmartwychwstanie Msze Święte o godz. 6.00, 8.00, 10.00, 11.20 i 17.00.

Gorąca prośba, aby nie robić przykrości innych ludziom, znaczy nie ściągać bram, furtek wejściowych. W zeszłym roku było już o wiele lepiej. Postarajmy się, aby w tym roku było podobnie lub lepiej.

W zakrystii do odebrania deklaracje duchowej adopcji, z racji Dnia Świętości.

Program Adoracji Najświętszego Sakramentu:

W Wielki Czwartek książeczki do modlitwy odbiorą Dzieci z klas III (te, które przygotowują się do I Komunii Świętej).

Przedszkole Samorządowe w Radziszowie zaprasza dzisiaj na Kiermasz Wielkanocny.

Dni otwarte Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza do udziału w konkursie na najpiękniejszą pisankę. Jak co roku prace będą przyjmowane przez Członków stowarzyszenia w Wielką Sobotę po każdym święceniu pokarmów.