Ogłoszenia Parafialne Niedziela Palmowa – 28 marca 2021 r.

Rozpoczęliśmy przeżywanie tajemnicy Wielkiego Tygodnia. W Wielkim Tygodniu początek nabożeństw o godz. 18.00.

W Wielki Piątek Droga Krzyżowa o godz. 15.00. Przypominamy, że w Wielki Piątek obowiązuje post ścisły.

W Wielką Sobotę wstrzymujemy się również od pokarmów mięsnych.

W związku z panującą sytuacją epidemiczną prosimy o przestrzeganie wyznaczonych godzin święcenia pokarmów.

Zmartwychwstanie w niedzielę o godz. 7.00, a następnie Msze Święte tak jak w każdą niedzielę.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 10 Osobom z dzielnicy Brzegi VI. W Wielki Czwartek na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Kamienna.

Bóg zapłać Wszystkim, którzy złożą dzisiaj ofiary do puszek dla Potrzebujących z naszej parafii.

Składamy serdeczne podziękowanie Zespołowi Charytatywnemu, który w najbliższy wtorek rozniesie paczki dla potrzebujących.

Dziękujemy Pani Eli Wcisło za ciasto.

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej dziękują za ofiary, które zostały złożone w ubiegłą niedzielę z okazji kiermaszu.

Z racji panujących obostrzeń Msze Święte będą odprawiane w kaplicy.

Okazja do spowiedzi świętej w Wielką Środę i w Wielki Czwartek od godz. 17.30.

W Wielki Czwartek na Mszy Świętej o godz. 18.00 będzie poświecenie książeczek do nabożeństwa dla Dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii i Spowiedzi świętej. Osoby, które nie będą mogły przyjść na tę Mszę Świętą będą mogły sobie odebrać książeczki indywidualnie później z kaplicy.