Ogłoszenia Parafialne Niedziela Palmowa – 9 kwietnia 2017 r.

Bardzo serdecznie zachęcamy do tego, aby wszyscy w miarę możliwości, kto tylko może, wzięli udział w Triduum Sacrum (w nabożeństwach), które będziemy przeżywali w Wielkim Tygodniu. Początek nabożeństw, jak co roku, o godz. 18.00.

Porządek Adoracji Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Grobu Pańskiego oraz w Kaplicy Ciemnicy zgodnie z następującą kolejnością:

 

Droga Krzyżowa w Wielki Piątek o godz. 14.30.

Przypominamy, że w Wielki Piątek obowiązuje post ścisły. Również zachęcamy do tego, aby pościć w Wielką Sobotę.

Święcenie pokarmów zgodnie z harmonogramem:

W Radziszowie w godz.: 10.00, 11.00, 12.00 i 12.30, natomiast w Jurczycach o godz. 13.00.

W niedzielę Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Rezurekcja o godz. 6.00, następnie o godz. 8.00, 10.00, 11.20 i 17.00.

W najbliższą środę odwiedziny Chorych. Prosimy, aby zgłaszać Chorych do Zakrystii.

W Wielki Czwartek Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej będą miały poświęcenie i rozdanie książeczek. Prosimy, aby na tę Mszę Świętą o godz. 18.00 przybyli Dzieci wraz z Rodzicami.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 17 osobom z dzielnicy Zawodzie I. W Wielki Piątek na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Jurczyce I.

Gorąca prośba, jak co roku, aby w Wielki Piątek nie robić przykrości innych ludziom, znaczy nie ściągać bram, furtek wejściowych itp. Żart jest dobry, kiedy wszyscy się śmieją. Jeżeli jeden się śmieje, a drugi płacze, to nie jest żart, to jest po prostu krzywda.

Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Skawinie zaprasza na spektakl pt. „Jeden dzień” w wykonaniu Uczniów i Absolwentów.

Informacje z tablicy: