Ogłoszenia Parafialne Niedziela Świętej Rodziny – 31 grudnia 2017 r. + KOLĘDA

W poniedziałek (Nowy Rok) Msze Święte o godz. 9.00, 10.00, 11.20, 15.00, 16.00. Mszy Świętej o godz. 17.00 nie będzie!

W sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Msze Święte jak w niedzielę. Przed kościołem Ministranci będą zbierać ofiary do puszek na Misje.

Spowiedź Święta z okazji pierwszego piątku o godz. 16.00.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 19 osobom z dzielnicy Wytrzyszczek. W najbliższy piątek na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Rozparka.

Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu jest następujący:

Wtorek, 2 stycznia – Rozparka

Środa, 3 stycznia – Brzegi II

Czwartek, 4 stycznia – Brzegi III

Piątek, 5 stycznia – Rynek II

Poniedziałek, 8 stycznia – Jurczyce I

Osoby, które pragną jechać na Pielgrzymkę na Bałkany proszone są o zapisy najpóźniej do przyszłej niedzieli.

Krótkie podsumowanie 2017 roku. W mijającym roku w Parafii Radziszów było 60 chrztów (od dwóch lat jest bardzo duży przyrost), 22 ślubów, 27 pogrzebów (nie wszyscy Zmarli pochodzili z terenu Parafii).

 

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy księdzu Adamowi, Panu Kościelnemu, Panu Organiście, Panu Grabarzowi, Radzie Parafialnej (Panu Antoniemu Owcy), a także Stanisławowi Blakowi za wiele lat służenia Parafii – w jego miejsce został powołany Andrzej Wcisło, również z Zadworza. Życzymy mu wiele łask. Z Rady Parafialnej również chcemy serdecznie podziękować Panu Wojciechowi Wójcickiemu. Dziękujemy również Tym Wszystkim, którzy sprzątali wokół kościoła (prawie te same Osoby co roku, choć dochodzą do Nich nowi Parafianie), jak również Paniom sprzątającym wewnątrz kościoła, przy Kaplicy Jana Pawła II, Zespołowi Charytatywnemu, Rycerzom Wawrzyńca, Kobietom Twórczym, Mieczysławowi Sikorze za opiekę nad placem zabaw, Panom, którzy palą w piecu i przede wszystkim Parafianom za to, że spotykamy się na Ofierze Mszy Świętej lub innych sakramentach świętych oraz za składane ofiary na tacę, do koperty i puszek.

 

Jeżeli chodzi o plany na 2018 rok. Na pewno trzeba odnowić ściany – kościół malowany był 17 lat temu, to już wystarczający czas, aby pomalować je od nowa (odnowić wnętrze kościoła).

Jeżeli ktoś jest chętny na kraty lub stare okna (te, które zostały zdemontowane wraz z montażem nowych okien i witraży) prosimy o zgłoszenie się do Zakrystii.

Informacje z tablicy: