Ogłoszenia Parafialne Niedziela Wielkanocna – 1 kwietnia 2018 r.

W imieniu całej Parafii składamy serdeczne Bóg zapłać służbie kościelnej, Panu kościelnemu, Panu organiście, Służbie liturgicznej, Lektorom, Ministrantom, Strażakom, Orkiestrze, Zespołowi charytatywnemu oraz wszystkim Tym, którzy w jakiekolwiek sposób przyczyni się do upiększenia przeżywania Liturgii w tych minionych dniach.

Składamy serdeczne podziękowania Pani Elżbiecie Wcisło za ciasto, które podarowała dla Potrzebujących z naszej Parafii.

Składamy podziękowania za wszystkie dary, którymi Dzieliliście się z potrzebującymi.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 27 osobom z dzielnicy Zawodzie III. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zawodzie II.

W poniedziałek Msze Święte jak w każdą niedziele. Ofiara z jutrzejszego dnia przeznaczona jest na Uniwersytet Jana Pawła II.

W środę na godz. 16.30 zapraszamy do kościoła wszystkie dzieci przygotowujące się do przyjęcia w tym roku Pierwszej Komunii Świętej. Apel do Rodziców, aby na tej pierwszej próbie nie zabrakło żadnego dziecka, gdyż dzieci będą ustawiane do odpowiednich rzędów i miejsc.

Odnowione (pomalowane) jest już prezbiterium.

Spowiedź Święta w piątek od godz. 17.30.

Bożej mocy czerpanej od Zmartwychwstałego Pana. Radości, pokoju, wzajemnej miłości i życzliwości, wierząc, że moc Chrystusowej Nauki doda sił i pozwoli spełniać marzenia. Z pamięcią w modlitwie ks. Stanisław Kamionka i ks. Adam Pietras.

Informacje z tablicy: