Ogłoszenia Parafialne Niedziela Wielkanocna – 21 kwietnia 2019 r.

Składamy serdeczne podziękowanie ks. Adamowi, Służbie Kościelnej, Lektorom, Ministrantom, Strażakom z OSP Radziszów, Orkiestrze Dętej „Sygnał” z Radziszowa, Zespołowi Charytatywnemu za paczki, wszystkim Osobom, które uczestniczyły w Adoracji, Triduum Paschalnym. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Elżbiety Wcisło za ciasto, które podarowała Osobom potrzebującym.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 15 osobom z dzielnicy Zawodzie IV. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zawodzie III.

W środę po Mszy świętej o godz. 18.00 zebranie Rodziców dzieci klas III (które przystąpią w tym roku do I Komunii Świętej).

W Poniedziałek Wielkanocny Msze święte jak w niedzielę. Składka w tym dniu przeznaczona jest tradycyjnie na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

W przyszłą niedzielę będziemy gościć Rodziny Polskie z Ukrainy, które mieszkają w Krzywaczce. Muzycy w czasie Mszy świętej zaśpiewają, zaś po Mszy będą zbierać ofiary na wyremontowanie domu.

Nagrody za pisanki będą rozdawane w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 11.20.

Znaleziono klucze. Do odbioru są w Zakrystii.

Właściciel prosi uczciwego znalazcę o dwa telefony i zegarek. Czeka nagroda. Chodzi przede wszystkim o zapisane numery telefonów.