Ogłoszenia Parafialne Ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata 25 listopada 2014 r.

Dziś ostatnia niedziela roku kościelnego – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

Składamy Bóg Zapłać sprzątającym z dzielnicy Brzegi I. Było 15 osób. W sobotę proszone są Brzegi II.

Podziękowanie dla Pana Wiesława Małysy za prace na cmentarzu koparką.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać do kopert (ostatnia zbiórka w tym roku). Później kto będzie mógł, to może złożyć na tacy.

Gabinet Dietetyczny zaprasza:

ogloszenia-20141123-2

Misjonarze dziękują za ofiary. W przyszłym roku misjonarze będą również zbierać zużyty sprzęt elektroniczny. Jeżeli ktoś ma stare telewizory lub inny sprzęt to niej go zatrzyma, żeby później im oddać. Zbiórka ma zasięg ogólnopolski.

Siostra Służebniczka zaprasza do zakupu kartek okolicznościowych.

Zapraszamy młodzież do zapoznania się z Modlitwą na Światowe Dni Młodzieży 2016:

ogloszenia_20141116 (3)

Kto w tym roku był do Bierzmowania proszony jest do zgłoszenia się do Zakrystii.

Pani Jadwiga Chorabik zaprasza na następną niedzielę do Dworu Dzieduszyckich na godz. 15.30. Będzie mieć wystawę obrazów.

Rodzice Mikołaja – Justyna i Tomasz Stoczek, pragną serdecznie podziękować wszystkim osobom, które tak licznie przyłączyły się do akcji szukania potencjalnego dawcy szpiku dla Mikołaja i innych chorych oraz wszystkim tym, którzy pomogli tę akcję skutecznie rozpropagować. Bóg Zapłać.

Urząd Miasta i Gminy Skawina informuje, iż otrzymał od PKP informacje o zamknięciu ruchu, w okresie 1 – 10 grudnia, na odcinku Drogi Krajowej 44, w związku z realizacją koniecznego remontu przejazdu kolejowego. Polecany jest objazd nowo otwartą obwodnicą Skawiny.

ogloszenia-20141123-1

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom naszej parafii, którzy oddali na Nas swój głos w wyborach samorządowych. Czujemy się wyróżnieni i jest nam miło. Powierzyli Nam Państwo ogromny mandat zaufania, którego na pewno nie zmarnujemy. Dziękujemy również mieszkańcom, którzy wzięli udział w wyborach i głosowali na innych kandydatów. Swoją pracą w Radzie Miejskiej chcemy godnie reprezentować Radziszów oraz Jurczyce. Apelujemy o udział w II turze wyborów Burmistrza, która odbędzie się w przyszłą niedzielę 30 listopada. Podpisali: Zdzisława Bała i Józef Niechaj.