Ogłoszenia Parafialne Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 30 maja 2021 r.

W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa tzw. Boże Ciało. Msze Święte w tym dniu o godz. 7.00, 8.00 wraz z Procesją Eucharystyczną do czterech ołtarzy, 10.00, 11.00 i 17.00. Prosimy, aby przed procesją samochody parkować na ogrodzie. Panowie Strażacy będą kierowali tam samochody.

Na Boże Ciało prosimy, aby przygotować ołtarze (będzie krótka procesja):

Przy figurze św. Krzysztofa na parkingu – prosimy o przygotowanie ołtarza Mieszkańców rejonu Brzegi I.

Na Plebanii – prosimy o przygotowanie ołtarza Mieszkańców rejonu Kamienna.

Figura Matki Bożej – prosimy o przygotowanie ołtarza Mieszkańców Podlesia IV.

Kaplica św. Jana Pawła II – prosimy o przygotowanie ołtarza Mieszkańców Zawodzia IV.

W przyszłą niedzielę Strażacy będę zbierać ofiary na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w Radziszowie.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała ofiary w kwocie 10 670 zł, za które to składamy serdeczne Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 11 Osobom z dzielnicy Podlesie V. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie IV.

W środę o  godz. 16.00 próba dla Młodzieży przed przyjęciem sakramentu bierzmowania. O godz. 17.30 Spowiedź Święta.

W piątek Spowiedź Święta od godz. 17.00, a po Mszy Świętej w piątek zebranie z Rodzicami Młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania.

Znaleziono kolczyk. Jest do odbioru w zakrystii.