Ogłoszenia Parafialne Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 7 czerwca 2020 r.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała ofiary w kwocie 15 990 zł. Do kopert zebrano 4 700 zł i 100 euro, oprócz tego były dwie koperty od Sprzątających w łącznej kwocie 205 zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 7 Osobom z dzielnicy Zawodzie IV. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zawodzie III.

W najbliższy czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze Święte o godz. 7.00, 8.00 wraz z Procesją Eucharystyczną do czterech ołtarzy, 11.00 i 17.00. Prosimy, aby ołtarze w tym roku przygotowali mieszkańcy następujących rejonów:

1 ołtarz przy figurze św. Krzysztofa – Jurczyce II

2 ołtarz przy figurze Matki Bożej, przy skrzyżowaniu na Wytrzyszczek – Wytrzyszczek

3 ołtarz przy kaplicy św. Jana Pawła II – Rynek II

4 ołtarz przy kościele – Podlesie I i 0

Prosimy w tym dniu samochody zaparkować na ogrodzie. Panowie Strażacy pokierują ruchem.

Procesja w piątek i w sobotę o godz. 18.00. Natomiast w niedzielę o godz. 10.00.

Zastępca Burmistrza Pan Tomasz Ożóg informuje, że wszelkie dotacje należy załatwiać w gminie.

W najbliższą środę przed Mszą Świętą spotkanie z Rodzicami i Dziećmi, które w tym roku szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy Świętej spotkanie ze wszystkimi Rodzicami Dzieci idących do Pierwszej Komunii Świętej. Bardzo prosimy, aby wszyscy rodzice przybyli na te spotkanie.

W tym roku w naszej Parafii Sakrament Bierzmowania odbędzie się w dniu 1 lipca o godz. 18.00. Młodzież prosimy o przyjście na spotkanie w piątek. Spotkanie z Rodzicami Młodzieży odbędzie się w późniejszym terminie.