Ogłoszenia Parafialne Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 23 maja 2021 r.

Obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

W poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze Święte o godz.: 7.00, 8.00, 17.15 i 18.00.

W najbliższą środę przypada Dzień Matki. Pamiętajmy o naszych Mamach, zarówno żyjących jak i tych, które odeszły do wieczności.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 12 Osobom z dzielnicy Zadworze Górne. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie V.

Składamy również podziękowanie dla Rodziców, którzy z okazji Pierwszej Komunii Świętej swoich Dzieci złożyli ofiary w kwocie 2300 zł.

Na Boże Ciało prosimy, aby przygotować ołtarze (będzie krótka procesja):

Przy figurze św. Krzysztofa na parkingu – prosimy o przygotowanie ołtarza Mieszkańców rejonu Brzegi I.

Na Plebanii – prosimy o przygotowanie ołtarza Mieszkańców rejonu Kamienna.

Figura Matki Bożej – prosimy o przygotowanie ołtarza Mieszkańców Podlesia IV.

Kaplica św. Jana Pawła II – prosimy o przygotowanie ołtarza Mieszkańców Zawodzia IV.