Ogłoszenia Parafialne Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 5 czerwca 2022 r.

Obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

W poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze Święte o godz.: 7.00, 8.00, 17.00 i 17.40.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 9 Uczniom z klasy 8b. 10 Uczniów nie przyszło, w tym tylko dwoje Uczniów się usprawiedliwiło. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy klasę 8c (Uczniów, którzy w tym roku przystąpiły do bierzmowania).

Na Boże Ciało (16 czerwca) prosimy, aby przygotować ołtarze:

1) Na rozjeździe (rondo Sołtysa) – prosimy o przygotowanie ołtarza Mieszkańców rejonu Podlesie II i V.

2) Figurka na Zadworzu – prosimy o przygotowanie ołtarza Mieszkańców rejonu Zadworze Górne.

3) Na domu parafialnym – prosimy o przygotowanie ołtarza Mieszkańców Brzegi II i V.

4) Figurka naprzeciw baru – prosimy o przygotowanie ołtarza Mieszkańców Zawodzie I i III.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina zaprasza do zapoznania się z projektem studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz do wypełnienia ankiety, czym palimy.

W dniu dzisiejszym Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skawinie zaprasza na piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka w godzinach od 13.00 do 18.00 w Radziszowie w ogrodach Dworu Dzieduszyckich.