Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkanocna – 19 maja 2019 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 20 osobom z dzielnicy Zawodzie I. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Jurczyce I. Prosimy, aby w okresie kwitnięcia kwiatów za każdym razem podczas sprzątania wyznaczyć dwie osoby do obrywania suchych kwiatów w donicach.

Jeden z naszych Parafian 39-letni Paweł (mąż, ojciec trójki dzieci) nagle zmarł na zawał serca we Włoszech. Za pobyt w chłodnicy i sprowadzenie ciała Rodzina Zmarłego musi zapłacić bardzo dużo kwotę, której to nie jest w stanie zebrać. W związku z tym w przyszłą niedzielę przed kościołem będziemy zbierać ofiary na ten cel. Zwracamy się do wszystkich Parafian o bardzo hojną pomoc.

W poniedziałek o godz. 16.00 pogrzeb św. p. Zofii Kutek.

W dniach 6-7 lipiec 2019 roku organizowana jest pielgrzymka (Częstochowa-Gidle-Licheń). Koszt wyjazdu to 120 zł. Zgłoszenia przyjmuje Pani Irena Wiśniewska. Koszt zaliczki wynosi 50 zł.

Do odebrania w zakrystii są pamiątki chrzcielne i nie tylko.