Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkiego Postu – 21 marca 2021 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 11 Osobom z dzielnicy Brzegi V. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi VI.

W czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, tj. Dzień Świętości Życia. Z tej okazji w zakrystii można odebrać deklaracje modlitwy w intencji Dzieci, którym grozi zabicie.

W poniedziałek o godz. 17.00 Msza Święta o uzdrowienie Chorych za wstawiennictwem św. Rity.

W tym miesiącu Rada Parafialna nie będzie zbierać ofiar do kopert. Jeżeli ktoś ma życzenie, to prosimy, aby ofiarę złożyć na tacę.

Spowiedź Święta w tym tygodniu w środę od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.00.

W przyszłą niedzielę z okazji Świąt Wielkanocnych Ministranci będą zbierali ofiary do puszek na paczki dla Osób potrzebujących, Starszych, Samotnych z Naszej Parafii.

Odwiedziny Chorych w czwartek. Prosimy o to, aby zgłaszać w zakrystii tych wszystkich Chorych, których chcieli byście, aby Kapłan odwiedził.

Pani Sołtys Zdzisława Bała jak co roku zaprasza do sprzątania.

Pan Burmistrz Miasta i Gminy Skawina zaprasza wszystkich mieszkańców Jurczyc na darmowe spotkanie z Gminnym Ekodoradcą.

Informacje do naboru wniosków do uczestnictwa w programie STOP SMOG.