Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkiego Postu – 7 kwietnia 2019 r.

W najbliższą niedzielę rozpoczynają się rekolekcje.

Poświęcenie palm odbędzie się w przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 11:20.

Osoby, które przyniosą palmy na konkurs proszone są, aby je dokładnie opisać (imię, nazwisko, adres zamieszkania).  Szczegółowe informacje na podstronie: http://parafiaradziszow.pl/xxi-konkurs-palm-wielkanocnych/

W przyszły poniedziałek (15 kwietnia) odwiedziny Chorych. Zapisy już od dziś. Prosimy zgłaszać Chorych w zakrystii.

Składamy serdeczne Bóg zapłać Trzeciej Róży Męskiej za ofiarę na kwiaty do Bożego grobu w kwocie 200 zł.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 8 osobom z dzielnicy Podlesie I. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie 0.

W przyszłą niedzielę Ministranci będą zbierać ofiary do puszek dla Potrzebujących z naszej Parafii.

W najbliższą niedzielę na kiermasz zapraszają Dzieci i Rodzice Przedszkola Samorządowego w Radziszowie.

 

Nakazy płatnicze za śmieci dla Mieszkańców Jurczyc będą do odbioru w Domu Ludowym „Hallerówka w dniach: 12.04 (godz. 17.00-18.00), 13.04 (godz. 10.00-12.00) i 15.04 (godz. 17.00-18.00).

 

Sołtys Jurczyc informuje o uruchomionym systemie powiadamiania SMS (ogłoszenia i informacje dotyczące Jurczyc).

 

 

Zastępca Burmistrza Pan Tomasz Ożóg i Pani Sołtys Zdzisław Bała zwracają się z uprzejmą prośbą do mieszkańców Radziszowa o wypełnienie formularzy, które były dołączone do rachunków za śmieci. Przekazane przez Państwa informacje będą niezwykle użyteczne do pozyskania kolejnych środków finansowych, aby można było dofinansować Mieszkańcom do wymiany pieców, termomodernizacji, solarów, pomp ciepła i fotowoltaiki. Zadbamy o jakość powietrza w naszej miejscowości. Dziękujemy tym, którzy już złożyli, a pozostałych Mieszkańców prosimy o rzetelne podejście do sprawy. Ankiety będą odbierane dziś po każdej Mszy świętej oraz przed głównym wejściem przy kościele w tygodniu lub u Sołtysa.

Serdeczne podziękowanie dla Rycerzy Św. Wawrzyńca za wykonane prace na rondzie.