Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Zwykła – 10 lutego 2019 r.

W poniedziałek wspomnienie Matki Bożej w Lourdes, a także Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy o Chorych, szczególnie w ramach uczynku miłosiernego. Poświęćmy czas tym, którzy sami już ruszać się nie mogą z domu, czy też ze szpitala.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym osobom z dzielnicy Zadworze Dolne. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy młodzież z klasy VIII, przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Do odebrania są nakazy podatkowe. W kopertach znajdują się również ankiety dotyczące ogrzewania i termomodernizacji domów.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje, że rozpoczyna się proces inwentaryzacji źródeł ciepła oraz budynków na terenie gminy.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

Informujemy, że jeśli nie podajemy do publicznej wiadomości informacji o jakiejś zbiórce (dotyczy zbiórek pieniężnych przed kościołem dla osób potrzebujących), to za kogoś takiego nie bierzemy odpowiedzialności. Zdarzają się takie sytuacje, że staje przed kościołem ktoś, kto prosi o wsparcie finansowe. Ta osoba nie ma dokumentu i nie wiemy, kto to jest. Niewykluczone, że może być to próba naciągania. Oczywiście nie zabraniamy dawać pieniędzy takim osobom, jednak jeśli już się daje osobom niezapowiedzianym, to robi się to wyłącznie na własną odpowiedzialność.

Informacje z tablicy: