Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Zwykła – 5 lutego 2023 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 11 Osobom z dzielnicy Podlesie 0. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zawodzie IV.

W sobotę 11 lutego wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, a jednocześnie 31. Światowy Dzień Chorego. O godz. 11.00 będzie Msza Święta w intencji Starszych i Chorych z naszej Parafii. W poniedziałek będą odwiedziny Chorych, dla tych którzy nie dadzą rady przyjść do kościoła.

 

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Norbert Rzepisko informuje o wyborach na Sołtysa i na Członków Rad Sołeckich w Gminie Skawina na kadencję 2023-2028. Wybory odbędą się w dniu 19 lutego 2023 r. Głosowanie odbędzie się w takiej formie jak wybory do Sejmu, Samorządu, czyli będziemy głosowali w lokalu wyborczym (w szkole). Trzeba wziąć ze sobą dowody osobiste.

 

W dniu dzisiejszym od 8.00 do 12.30 oraz od 16.00 do 18.00, a także w środę i w przyszłą niedzielę będzie możliwość, dla Tych co jeszcze nie mają, odbioru nakazów płatniczych za podatek.