Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Zwykła – 6 lutego 2022 r.

W piątek 11 lutego wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, a jednocześnie 30. Światowy Dzień Chorego. O godz. 11.00 będzie Msza Święta w intencji Chorych. Również będą odwiedziny Chorych, dla tych którzy nie dadzą rady przyjść do kościoła.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 18 Osobom z dzielnicy Zawodzie I. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Jurczyce I.

Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy, za przyjęcie, gościnność i transport. W imieniu Ministrantów, Panów Kościelnemu i Organisty, jak również księdza Filipa i Proboszcza Stanisława składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Jeszcze w dniu dzisiejszym można odebrać w Remizie OSP nakazy podatkowe na 2022 rok.

 

Ośrodek Adopcyjny „Dzieło Pomocy Dzieciom” zaprasza.