Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Zwykła – 7 lutego 2021 r.

W czwartek wspominamy Najświętszej Maryi Panny z Lourdes (29. Światowy Dzień Chorych). Dlatego w tym dniu o godz. 16.00 będzie odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich Chorych.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 20 Osobom z dzielnicy Jurczyce II. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Jurczyce III.

Dzisiaj po każdej Mszy Świętej można odebrać nakazy płatnicze na podatek i wywóz śmieci.

Program kolędy:

Uwaga: W poniedziałek ks. Adam wpierw pójdzie na Zadworze Górne, dopiero potem na Zadworze Dolne.

Uwaga: W czwartek najpierw wizyta duszpasterskie w domach przy ul. Kamiennej (przez ul. Skawińską). Po skończonej ul. Kamiennej dopiero potem będzie wizyta duszpasterska w domach w rejonie Rynek 2.

W przypadku pytań w sprawie wizyty duszpasterskiej prosimy o kontakt z księdzem Proboszczem.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje o trwającym naborze wniosków o udzielenie dotacji do wymiany starych pieców i kotłów na ekologiczne źródła ogrzewania w tym do instalacji kotłów na pellet. W ich przypadku dofinansowanie będzie pozwalało uzyskać fabrycznie nowy kocioł na pellet wraz z montażem za kwotę ok. 3500 złotych.