Ogłoszenia Parafialne VI Niedziela Wielkanocna – 10 maja 2015 r.

W czwartek Święto Świętego Macieja Apostoła.

Składamy Bóg Zapłać sprzątającym z dzielnicy Jurczyce III. Było aż 27 osób! W sobotę prosimy na godz. 9.00 mieszkańców z rejonu Brzegi I.

Ksiądz Kardynał Stanisław Dziwisz wystosował do wszystkich osób zamieszkujących Archidiecezję Krakowską „Apel o pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi w Nepalu”.

20150510 Nepal

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać do kopert.

Składka w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na Światowe Dni Młodzieży.

Dzieci klas trzecich (te, które idą do Pierwszej Komunii Świętej) proszone są w środę na godz. 16.30.

Od poniedziałku do środy modlimy się o urodzaje.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Paweł Kolasa informuje o zamknięciu mostu na Skawince w Skawinie. Remont potrwa do około 15 września. W związku z tym ulegną zmianom rozkłady jazdy autobusów.

20150510 most

Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w niedzielę na godz. 16.40, w tygodniu zaś na godz. 18.00.

Towarzystwo Pamięci Generała Hallera zaprasza w dniach 29-31 maja 2015 roku na pielgrzymkę m.in. do Dębowca, Kalwarii Pacławskiej, Przemyśla, Zamościa.

20150510 wycieczka

Przypominamy, że zapisy (jeżeli jest ktoś chętny) na pielgrzymkę do Meksyku są tylko do 17 maja (do przyszłej niedzieli), ze względu na rezerwacje miejsc w samolocie.

Do odebrania są pamiątki chrzcielne.

Pozostałe informacje z tablicy.

20150510 cud