Ogłoszenia Parafialne VI Niedziela Wielkanocna – 22 maja 2022 r.

Rodzice, których Dzieci w ubiegłą niedzielę przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej złożyli ofiarę w kwocie 2 800 zł. Za te pieniądze zostały zakupione 4 kamery (dwie kamery zostały wymienione, kolejne dwie będą dodatkowo założone).

Firma Polfender przywiozła z okolic Torunia piec do ogrzewania kościoła.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 13 Osobom z dzielnicy Rynek II.  W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy klasę 8a (Uczniów, którzy w tym roku przystąpiły do bierzmowania). W kolejną sobotę sprzątać będzie klasa 8b.

W przyszłą niedzielę, jak co roku, będzie składka do puszek na pomoc dla Klaudii i Kuby.

W poniedziałek po Majówce Msza Święta o uzdrowienie Chorych za wstawiennictwem św. Rity. Prosimy o składanie próśb na karteczkach do koszyczka przed ołtarzem. Zaopatrujemy się w róże we własnym zakresie.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na dyżur.