Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela wielkanocna 25 maja 2014 r.

  • We wtorek i środę spotkania dla klas I i II gimnazjum (przychodzą z zeszytami na majówki).
  • W sobotę czcimy Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny. Zakończymy nabożeństwa majowe procesją.
  • W sobotę było 14 osób sprzątających. Dziękujemy. W sobotę prosimy Brzegi I.
  • W tym tygodniu będzie można złożyć przy zakrystii podpisy z numerem PESEL pod projektem ustawy obywatelskiej, która by lepiej chroniła dzieci i młodzież przed współczesnymi edukatorami seksualnymi, a także przed filozofią GENDER.
  • Stowarzyszenie Nasz Radziszów zaprasza w piątek na godz. 19.00 do Dworu Dzieduszyckich na trzecie i ostatnie spotkanie o kapitanie Jaskule.
  • Stowarzyszenie „Szkoła marzeń w Radziszowie” organizuje w piątek 6 czerwca od godz. 16.00 do 20.00 piknik rodzinny (program jest w gablocie – w najbliższych dniach będzie również na stronie). Prośba ze stowarzyszenia o przekazywanie jakiś fantów, zabawek, gadżetów, talonów do loterii fantowej (rzeczy należy przynieść do szkoły).
  • Informacja Sołtysa o obowiązkowym przeglądzie kominów >> TUTAJ.

[ogłoszenia podane na Mszy Św. o godz. 10.00]