Ogłoszenia Parafialne VI Niedziela Wielkanocna – 6 maja 2018 r.

Od poniedziałku do środy modlimy się o urodzaje oraz za mieszkańców krajów, w których panuje głód.

We wtorek uroczystość św. Stanisława Biskupa.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 29 osobom z dzielnicy Jurczyce III. Dzięki dużej ilości osób sprzątających ze wszystkich trzech dzielnic, Jurczyce spisały się na medal! W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Rodziców Dzieci klas III, które w tym roku przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.

Bóg Zapłać tym wszystkich, którzy rozbierali rusztowanie. Świątynia w środku nie jest jeszcze do końca wyremontowana, dlatego od poniedziałku do końca remontu Msze Święte popołudniu będą odbywały się w Kaplicy Jana Pawła II.

W najbliższą niedzielę Pierwsza Komunia Święta o godz. 10.00. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w kościele, bardzo prosimy Osoby niezainteresowane o przyjście w tym dniu na pozostałe Msze Święte. Następna Msza Święta po Pierwszej Komunii Świętej będzie o godz. 11.40.

Próba Dzieci klas III będzie w czwartek od godz. 16.00.

Spowiedź dla Dzieci, które przystąpią do pierwszej spowiedzi oraz ich Rodziców w piątek o godz. 16.00.

Tak jak w ubiegłą niedzielę było zapowiedziane, nasza Parafia została zaproszona w poniedziałek na godz. 17.30 do Katedry Wawelskiej z okazji Nowenny ku czci św. Stanisława Biskupa.

Informacje z tablicy: