Ogłoszenia Parafialne VI Niedziela Zwykła – 11 lutego 2018 r.

W Środę Popielcową Msze Święte o godz.: 7.00, 8.00, 16.40 i 17.30. Pamiętajmy, że w tym dniu obowiązuje post ścisły.

Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 8 osobom z dzielnicy Podlesie V. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie IV.

Filipek Tomski, 9-letnie dziecko z powodu chłoniaka potrzebuje prezentu urodzinowego jakim jest szpik kostny. Zapraszamy wszystkich, którzy nie są jeszcze dawcami szpiku kostnego, aby wstępnie oddali krew, by zostać potencjalnym dawcą krwiotwórczych komórek macierzystych. Jest to wyraz wielkiej miłości do drugiego człowieka.

W budynku remizy OSP Radziszów do odbioru są nakazy płatnicze 2018.

Informacje z tablicy: