Ogłoszenia Parafialne VI Niedziela Zwykła – 12 lutego 2017 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 11 osobom z dzielnicy Podlesie V. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie IV.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje, że nakazy podatku od nieruchomości będą do odebrania w remizie OSP Radziszów (dla mieszkańców Radziszowa) i w Domu Ludowym „świetlica” (dla mieszkańców Jurczyc).

Centrum Wspierania Rodziny zaprasza na bezpłatne zajęcia w „Szkole dla Rodziców”.

W dniu 22 lutego 2017 r. (środa) będzie zorganizowany „Dzień Pomocy Ofiarom Przestępstw”.

Wszystkich mieszkańców zainteresowanych uzyskaniem informacji nt. prowadzonego naboru wniosków dotyczących wymiany starych pieców na nowe ekologiczne źródła ogrzewania oraz instalacją systemów odnawialnych źródeł energii zapraszamy do Domu Parafialnego 14 lutego 2017 r. o godz. 17.00 na spotkanie z pracownikami Urzędu Miasta i Gminy Skawina, którzy udzielą informacji nt. naboru oraz objaśnią jak wypełnić wniosek.

Jeżeli już ktoś składał wniosek na wymian pieca to nie musi przychodzić na to spotkanie.

14 lutego będziemy obchodzić wspomnienie Świętych Cyryla i Metodego oraz Walentego. Od dawna ten dzień obchodzony jest jako „Dzień Zakochanych”. O miłości można dużo mówić, ale przede wszystkim miłość należy realizować, a realizuje się ją dobrymi uczynkami. Dobrze będzie, że takim uczynkiem stanie się podarowanie drobnego kwiatka swojej żonie, narzeczonej.

Informacje z tablicy: