Ogłoszenia Parafialne VI Niedziela Zwykła – 17 lutego 2019 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać Młodzieży klas VIII przygotowującej się do sakramentu bierzmowania za sprzątanie wokół kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy Uczniów z klas III gimnazjum.

Strażacy z OSP Radziszów serdecznie zapraszają wszystkich na Zebranie Sprawozdawcze za rok 2018, które odbędzie się 23 lutego 2019 r. (sobota) o godzinie 17.00.

Spowiedź Święta przed bierzmowaniem będzie w środę od godziny 16:30 i w sobotę od 16:00.

Przypominamy, że dzisiaj po każdej Mszy Świętej członkowie Rady Parafialnej będą odbierać wypełnione ankiety przed kościołem, które były dołączone do nakazów podatkowych oraz w remizie strażackiej. Kto jeszcze nie odebrał nakazu podatkowego może to uczynić dzisiaj po każdej Mszy Świętej w remizie OSP.

 

Informacje z tablicy: