Ogłoszenia Parafialne VII Niedziela Wielkanocna – 24 maja 2020 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 11 Osobom z dzielnicy Podlesie I. Szczególne podziękowanie kierujemy do 97-letniej Pani Stanisławy Rak za piękne sprzątanie. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie 0.

Od dziś w każdą niedzielę lub święto będą umieszczane w gablotce fragmenty księgi „Myśli, sentencje i aforyzmy Świętego Jana Pawła II”. Powyższa publikacja będzie na stałe umieszczona w kaplicy ku czci Świętego Jana Pawła II.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje o rozpoczętym naborze uczestników do filii placówki dziennej opieki i aktywizacji osób starszych w Skawinie – filia „południe”. Klub Samopomocowy w Jurczycach przeznaczona jest dla 20 osób, które ukończyły 60. rok życia, niesamodzielnych, zamieszkałych na terenie Gminy Skawina.

Ksiądz Adam zaprasza Rodziców i Dzieci, które przystąpią w czerwcu do Pierwszej Komunii Świętej we wtorek na godz. 16.45.

Wszystkim Mamom życzymy wielu łask. Niech Matka Najświętsza ma Ich w swojej opiece.