Ogłoszenia Parafialne VII Niedziela Wielkanocna (Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego) – 2 czerwca 2019 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 15 osobom z dzielnicy Jurczyce II. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Jurczyce III.

Nasza Parafia została zaproszona w dniu 10 czerwca 2019 roku na nocną Adorację do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Zapisy na czuwanie w zakrystii. W przypadku odpowiedniej ilości zgłoszeń będzie na parkingu przy kościele podstawiony autobus. Wyjazd o godz. 20.15. Rozpoczęcie Adoracji o godz. 21.00.

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skawinie zaprasza do Dworu Dzieduszyckich wszystkie Osoby, które ukończyły 60 rok życia i mają czas wolny. Jest okazja do tego, aby się spotkać, porozmawiać ze sobą.

Spowiedź Święta z okazji pierwszego piątku miesiąca będzie w środę od godz. 17.30 oraz w piątek od godz. 17.00.

Serdeczne dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy złożyli w ubiegłą niedzielę ofiarę do puszek jako wyraz pomocy Rodzinie Józefczyk.

Informacje z tablicy: