Ogłoszenia Parafialne VII Niedziela Wielkanocna (Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego) – 29 maja 2022 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 12 Uczniom z klasy 8a. 10 Uczniów nie przyszło, w tym tylko dwoje Uczniów się usprawiedliwiło. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy klasę 8b (Uczniów, którzy w tym roku przystąpiły do bierzmowania).

Spowiedź Święta w środę od godz. 17.30 i w piątek od godz. 17.00.

W poniedziałek odwiedziny Chorych.

W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 będzie Msza Święta dziękczynna z prośba o zdrowie i potrzebne łaski w 45. rocznicę święceń kapłańskich ks. Andrzeja Radziszowskiego.

UWAGA! Jeżeli ktoś planuje postawić pomnik na cmentarzu, to proszony jest to uzgodnić z grabarzem Panem Andrzejem. Niektóre osoby budują na cmentarzu „pałace”, co powoduje, że potem nie jak przejść między grobami, także posprzątać. Prosimy również o dokonywanie opłat za groby. Jako parafia ponosimy stałe opłaty za wywóz śmieci, również za wyasfaltowany parking przy cmentarzu.

Dziękujemy tym wszystkim, którzy złożą dzisiaj ofiary na pomoc dla Klaudii i Kuby.

Parafia ŚŚ. App. Szymona i Judy Tadeusza w Skawinie wraz ze szkołą katolicką zaprasza 5 czerwca (niedziela) do udziału w koncercie uwielbieniowym Pawła Dudzika (naszego Katechety).

 

W niedzielę (5 czerwca 2022 r.) Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skawinie zaprasza na piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka w godzinach od 13.00 do 18.00 w Radziszowie w ogrodach Dworu Dzieduszyckich.

 

Burmistrza Miasta i Gminy Skawina Tomasz Ożóg informuje o badaniach ankietowych.