Ogłoszenia Parafialne VII Niedziela Zwykła – 19 lutego 2023 r.

W Środę Popielcową Msze Święte o godz. 7.00, 8.00, 16.30 i 17.30. Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje post ścisły (zarówno co do jakości i ilości).

Droga Krzyżowa w piątki o godzinie 16.30.

W czwartek o godz. 17.00 Msza Święta o uzdrowienie Chorych za wstawiennictwem św. Rity. Prosimy o składanie próśb na karteczkach do koszyczka przed ołtarzem.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 12 Osobom z dzielnicy Zawodzie III. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zawodzie II.

Bóg zapłać tym Wszystkim, którzy złożyli dzisiaj ofiary na pomoc Osobom dotkniętym trzęsieniem ziemi w Turcji i Syrii.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na dyżur.

Dziś wybory na Sołtysa i na Członków Rad Sołeckich w Gminie Skawina na kadencję 2023-2028. Głosowanie odbędzie się w takiej formie jak wybory do Sejmu, Samorządu, czyli będziemy głosowali w lokalu wyborczym (w szkole). Trzeba wziąć ze sobą dowód osobisty.