Ogłoszenia Parafialne VII Niedziela Zwykła – 20 lutego 2022 r.

We wtorek o godz. 17.00 Msza Święta o uzdrowienie Chorych za wstawiennictwem św. Rity. Prosimy o składanie próśb na karteczkach do koszyczka przed ołtarzem.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 21 Osobom z dzielnicy Jurczyce II. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Jurczyce III.

W zakrystii do odebrania jest dwumiesięcznik Miłujcie się!

Kapucyni zapraszają do akcji „Wyślij pączka do Afryki”. Można jednego, dwa mniej zjeść i te pieniądze złożyć w ofierze na projekty braci Kapucynów w Afryce.

W przyszłą niedzielę Harcerze z Myślenic będą zbierać na leczenie Kuba i Miłosza. Są to bracia z Bęczarki, którzy w odstępie dwóch dni ulegli wypadkom, pierwszy podczas wypadku samochodowego, a drugi na przejściu dla pieszych. Potrzebne są pieniądze na ich leczenie (rehabilitację), szczególnie dla Kuby.

Przypominamy o zapisach na pielgrzymkę.