Ogłoszenia Parafialne X Niedziela Zwykła – 10 czerwca 2018 r.

W środę wspomnienie świętego Antoniego.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 13 osobom z dzielnicy Brzegi IV. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Dzieci klas trzecich gimnazjalnych (te, które przystąpiły w tym roku do Bierzmowania). Bardzo prosimy Rodziców o przypilnowanie swoich Pociech, aby przyniosły ze sobą narzędzia do sprzątania.

Katolicka Szkoła w Skawinie zaprasza na koncert zespołu „niemaGOtu”. Jest to zespół, który nagrał hymn na Światowe Dni Młodzieży.

Zarząd Spółki Wodnej „Kocioł” informuje wszystkich Odbiorców wody pitnej, że 15 czerwca 2018 r. (piątek) o godz. 19.00 odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Domu Parafialnym. Obecność obowiązkowa.

Strażacy z OSP Radziszów zapraszają Dzieci dziś (10 czerwca 2018 r.) na ogrody plebańskie.

 

Informacje z tablicy: