Ogłoszenia Parafialne XI Niedziela Zwykła – 13 czerwca 2021 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać dla Młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, która sprzątała wokół kościoła. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie III.

W poniedziałek o godz. 17.00 spowiedź dla Uczniów klas VIII i ich Rodziców, Świadków z okazji bierzmowania, którego udzieli ks. bp. Jan Zając we wtorek o godz. 18.00.

We wtorek po Mszy Świętej o godz. 18.00 ks. bp Jan Zając poświęci tablicę na Kaplicy św. Jana Pawła II, zawieszonej z okazji 100. Urodzin Karola Wojtyły i 100. Rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Zebrane Osób zapisanych na Maltę w piątek o godz. 17.00.

Dzisiaj obchodzimy wspomnienie św. Antoniego z Padwy. Z tej racji wszystkim solenizantom składamy serdeczne Bóg zapłać. Składamy najserdeczniejsze życzenia również Panu Antoniemu Owcy w podziękowaniu za jego potrzebną, odpowiedzialną służbę na rzecz Parafii.

Wczoraj w Kalwarii Zebrzydowskiej zakończyła się Konferencja Episkopatu Polski. Wiemy, że Episkopat podjął decyzje, iż od przyszłej niedzieli przestaje obowiązywać dyspensa od udziału w niedzielnych i świątecznych Mszach Świętych. Prosimy, aby ta informacja dotarła do tych, którzy od dawna nie byli w kościele, ponieważ korzystali z tej dyspensy.